KPS050SEN
Manufacturer Part Number:
KPS050SEN
Manufacturer/Brand:
Klein Tools, Inc.
Part of Description:
HVY DUTY GRIP ROTATE 0.50"-0.56"
Manufacturer :
Klein Tools, Inc.
Product Category :
Pulling, Support Grips
Bale Length :
Break Strength :
100 lbs
Cable Diameter :
0.50" ~ 0.56" (12.7mm ~ 14.2mm)