FIN1.50BK50
- Manufacturer Part Number:
- FIN1.50BK50
- Part of Description:
- SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50'
- Diameter - Inside :
- 1.500" (38.10mm)
- Diameter - Outside :
- 1.644" (41.76mm)
- Operating Temperature :
- -54°C ~ 260°C
- Wall Thickness :
- 0.072" (1.83mm)