FIN0.75BK50
- Manufacturer Part Number:
- FIN0.75BK50
- Part of Description:
- SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
- Diameter - Inside :
- 0.750" (19.05mm)
- Diameter - Outside :
- 0.894" (22.70mm)
- Operating Temperature :
- -54°C ~ 260°C
- Wall Thickness :
- 0.072" (1.83mm)