MMP350DB-C316
Manufacturer Part Number:
MMP350DB-C316
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
WIRE MARKER CBL TIE 28.4X88.9MM
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Markers
Cable Diameter :
Color :
Natural
Legend :
Blank
Material :
Stainless Steel 316
Product Status :
Obsolete
Size :
1.12" W x 3.50" L (28.4mm x 88.9mm)