AP350W06-Q2
Manufacturer Part Number:
AP350W06-Q2
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
WIRE MARKR CBL TIE 26.9MMX88.9MM
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Markers
Cable Diameter :
Color :
Red
Legend :
Blank
Material :
Aluminum
Product Status :
Obsolete
Size :
1.06" W x 3.50" L (26.9mm x 88.9mm)