AP350HW86-C
Manufacturer Part Number:
AP350HW86-C
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
WIRE MARKR CBL TIE 21.8MMX88.9MM
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Markers
Cable Diameter :
Color :
Silver
Legend :
Blank
Material :
Aluminum
Product Status :
Obsolete
Size :
0.86" W x 3.50" L (21.8mm x 88.9mm)