LCLZ1-11015TW
Manufacturer Part Number:
LCLZ1-11015TW
Manufacturer/Brand:
Silver Fox Limited
Part of Description:
WIRE MARKER CBL TIE 15MM X 110MM
Manufacturer :
Silver Fox Limited
Product Category :
Markers
Cable Diameter :
Color :
White
Legend :
Material :
Low Smoke, Halogen Free, UV Stabilized
Product Status :
Active
Size :
0.59" W x 4.33" L (15.0mm x 110.0mm)