LCP1-12025TY
Manufacturer Part Number:
LCP1-12025TY
Manufacturer/Brand:
Silver Fox Limited
Part of Description:
WIRE MARKR CBL TIE 25MM X 120MM
Manufacturer :
Silver Fox Limited
Product Category :
Markers
Cable Diameter :
Color :
Yellow
Legend :
Material :
PVC
Product Status :
Active
Size :
0.98" W x 4.72" L (25.0mm x 120.0mm)