AR1MA012
- Manufacturer Part Number:
- AR1MA012
- Manufacturer/Brand:
- Schneider Electric
- Part of Description:
- CBL END MKRS NUMBER 2 1 CARD = 2
- Manufacturer :
- Schneider Electric
- Product Category :
- Markers
- Cable Diameter :
- Color :
- Black Legend, Yellow Background
- Legend :
- 2
- Material :
- Product Status :
- Active
- Size :
- 0.12" W x 0.20" L (3.0mm x 5.0mm)