IMP2.5W1.7510C2
Manufacturer Part Number:
IMP2.5W1.7510C2
Manufacturer/Brand:
HellermannTyton
Part of Description:
WIRE MARKR CBL TIE 63.5MMX44.5MM
Manufacturer :
HellermannTyton
Product Category :
Markers
Cable Diameter :
Color :
White
Legend :
Blank
Material :
Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Product Status :
Active
Size :
2.50" W x 1.75" L (63.5mm x 44.5mm)