S100X150YAJ
- Manufacturer Part Number:
- S100X150YAJ
- Manufacturer/Brand:
- Interlight
- Part of Description:
- Replacement for Panduit S100X150
- Manufacturer :
- Interlight
- For Use With/Related Products :
- Laser and Ink Jet Printers
- Label Size :
- 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)