S200X650VA6Y
Manufacturer Part Number:
S200X650VA6Y
Part of Description:
LABEL SELF LAMINATNG 2"X6.5" WHT
For Use With/Related Products :
Panduit LS6 Printer (Handheld)
Label Size :
2.00" x 6.50" (50.8mm x 165.1mm)