N150X075CBT
Manufacturer Part Number:
N150X075CBT
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL STANDARD 1.50" X 0.75" WHT
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
1.50" x 0.75" (38.1mm x 19.1mm)