N025X075FJJ
Manufacturer Part Number:
N025X075FJJ
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL STANDARD 0.25" X 0.75" WHT
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Laser and Ink Jet Printers
Label Size :
0.25" x 0.75" (6.4mm x 19.1mm)