LSZH-C-2000-YL-J
Manufacturer Part Number:
LSZH-C-2000-YL-J
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 1
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
2.00" W x 1.20" Dia (50.8mm x 30.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)