H100X044H2T
- Manufacturer Part Number:
- H100X044H2T
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.44" YLW
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)