TTVF100YW-100
Manufacturer Part Number:
TTVF100YW-100
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL STND CONTIN 1" X 100' YLW
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
T308S Thermal Transfer Printer
Label Size :
1.00" x 100' (25.4mm x 30.5m)