TTVF300WE-100
Manufacturer Part Number:
TTVF300WE-100
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL STND CONTIN 3" X 100' WHT
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
T308S Thermal Transfer Printer
Label Size :
3.00" x 100' (76.2mm x 30.5m)