PSHT-500-175-YL
Manufacturer Part Number:
PSHT-500-175-YL
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.75 IN W
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm)