B33D-1500-2-344YL
Manufacturer Part Number:
B33D-1500-2-344YL
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
B33, B344 DS, YELLOW, 2.433 X 2"
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.75" ~ 1.45" (19.1mm ~ 36.8mm)