H150X034H2T
Manufacturer Part Number:
H150X034H2T
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
1.50" x 0.34" (38.1mm x 8.6mm)