B33D-1500-2-342BK
Manufacturer Part Number:
B33D-1500-2-342BK
Part of Description:
B33, B342 DS, BLACK, 2.433 X 2"
Color :
Black
For Use With/Related Products :
Label Size :
2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.50" ~ 1.45" (12.7mm ~ 36.8mm)