PS-187-150-BL-S
Manufacturer Part Number:
PS-187-150-BL-S
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.5 IN W
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Blue
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.50" W x 0.19" Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)