PS-094-150-BK-S
- Manufacturer Part Number:
- PS-094-150-BK-S
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.5 IN W
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Black
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.50" W x 0.09" Dia (38.1mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)