NPVF050BE-100
Manufacturer Part Number:
NPVF050BE-100
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL CONTINUOUS 0.5" X 100' BLU
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Blue
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.50" x 100' (12.7mm x 30.5m)