M71-125-175-344
- Manufacturer Part Number:
- M71-125-175-344
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)