PSPT-094-175-YL
Manufacturer Part Number:
PSPT-094-175-YL
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)