AC220S48-60WH2
- Manufacturer Part Number:
- AC220S48-60WH2
- Part of Description:
- AC DC CONVERTER 48V 60W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 85%
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 48V