AC220D24DC-30W
- Manufacturer Part Number:
- AC220D24DC-30W
- Part of Description:
- AC DC CONVERTER +24V/-24V 30W
- Current - Output (Max) :
- 625mA
- Efficiency :
- 84%
- Size / Dimension :
- 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 24V