AC220D24DC-3W
- Manufacturer Part Number:
- AC220D24DC-3W
- Part of Description:
- AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +24
- Current - Output (Max) :
- 63mA
- Efficiency :
- 84%
- Size / Dimension :
- 1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 24V