P32-18S/22
- Manufacturer Part Number:
- P32-18S/22
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 18V
- Current - Output (Max) :
- 50mA
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm)
- Voltage - Input :
- 105 ~ 125 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 18V