PACSR48006S
- Manufacturer Part Number:
- PACSR48006S
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 48V 302W
- Current - Output (Max) :
- 6.3A
- Efficiency :
- 93.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 302 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 4.36" L x 2.00" W x 0.54" H (110.7mm x 50.8mm x 13.7mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 265 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 48V