ECL25US48-P
- Manufacturer Part Number:
- ECL25US48-P
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 48V 25W
- Current - Output (Max) :
- 520mA
- Efficiency :
- 82%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 25 W
- Size / Dimension :
- 2.96" L x 1.36" W x 1.05" H (75.2mm x 34.6mm x 26.7mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 48V