TTMS-MP-12.7-9
Manufacturer Part Number:
TTMS-MP-12.7-9
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL HEAT SHRNKABLE 0.500"D WHT
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)