PVF200743WE1
Manufacturer Part Number:
PVF200743WE1
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL DIE-CUT 2" X 7.44" WHT
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
T308S Thermal Transfer Printer
Label Size :
2.00" x 7.44" (50.8mm x 188.9mm)