D-SCE-9.5-50-4
Manufacturer Part Number:
D-SCE-9.5-50-4
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
LQ590 Dot Matrix or T200, T208M, T312Mi, T6112DS, TE3112, TE3124 Thermal Transfer Printers
Label Size :
0.38" x 1.90" (9.5mm x 48.3mm)