D-SCE-2.4-50-9
Manufacturer Part Number:
D-SCE-2.4-50-9
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
LQ590 Dot Matrix or T200, T208M, T312Mi, T6112DS, TE3112, TE3124 Thermal Transfer Printers
Label Size :
0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)