3306W-1-473
Manufacturer Part Number:
3306W-1-473
Part of Description:
TRIMMER -SMD 6MM RD ST CERMET OP
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Product Status :
Active
Resistance :
47 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.331" x 0.268" Face (8.40mm x 6.80mm)
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±25%