SBP190594WE1
Manufacturer Part Number:
SBP190594WE1
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.90" x 5.95" (48.3mm x 151.0mm)