3352P-1-505
Manufacturer Part Number:
3352P-1-505
Part of Description:
TRIMMER - 3/8" RD ST CERMET
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
5 MOhms
Size / Dimension :
Round - 0.350" Dia x 0.210" H (8.89mm x 5.33mm)
Tolerance :
±20%