R050X150X1J
Manufacturer Part Number:
R050X150X1J
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL LASER INKJET TURN TELL
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.50" W x 1.50" L (12.7mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.22" ~ 0.28" (5.6mm ~ 7.1mm)