PTA4544-2010CIB103
Manufacturer Part Number:
PTA4544-2010CIB103
Part of Description:
SLIDE POT 10KOHM 0.125W TOP 45MM
Fader Type :
Dual
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.256" H (60.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
45mm