PTA4543-2015CPB104
Manufacturer Part Number:
PTA4543-2015CPB104
Part of Description:
SLIDE POT 100KOHM 0.25W TOP 45MM
Fader Type :
Standard
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
100 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.256" H (60.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
45mm