H200X064H2T
Manufacturer Part Number:
H200X064H2T
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABL 2X0.64" YLW
Color :
Yellow
Label Size :
2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)