PSPT-375-175-YL
Manufacturer Part Number:
PSPT-375-175-YL
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
WIRE MARK SLV 12~6 AWG 1=100PCS
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)