S200X650VA1Y
Manufacturer Part Number:
S200X650VA1Y
Part of Description:
LABEL SELF LAMINATNG 2"X6.5" WHT
For Use With/Related Products :
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Label Size :
2.00" x 6.50" (50.8mm x 165.1mm)