S100X150TAJ-A
- Manufacturer Part Number:
- S100X150TAJ-A
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- LASER/INKJET, SELF-LAM LABEL, TE
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 1.50" (4.1mm ~ 38.1mm)