S200X250VATY
Manufacturer Part Number:
S200X250VATY
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL SELF LAMINATNG 2"X2.5" WHT
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Label Size :
2.00" x 2.50" (50.8mm x 63.5mm)