N050X125FJJ
Manufacturer Part Number:
N050X125FJJ
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL STANDARD 0.50" X 1.25" WHT
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Laser and Ink Jet Printers
Label Size :
0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)