S075X100VATY
Manufacturer Part Number:
S075X100VATY
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL SELF LAMINATNG 0.75X1" WHT
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Label Size :
0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm)